Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kate Winslet znovu na palubě Titanicu!

31. 12. 2007

Kate Winslet znovu na palubě Titaniku!

Kate Winslet znovu na palubě Titaniku!
Připravte si kapesníčky: Kate Winslet znovu, tak jako před 10 lety, nastoupí na Titanic, znovu se nakrátko ocitne v náručí DiCapria a za zpěvu Céline Dion její srdce znovu popluje dál.

Ano, je to už deset let, co do kin poprvé vplul superúspěšný romantický velkofilm Titanic a někdy zapomínáme, že kromě Leonarda DiCapria tam hrála také začínající (tehdy) a půvabná (stále) herečka Kate Winslet (32). Na rozdíl od svého filmového partnera ovšem z následků titanického úspěchu nezblbla a nezačala se chovat jako parodie na hollywoodskou hvězdičku se všemi příslušnými manýrami zhýčkané divy.

 

Naopak: zachovala se na svůj věk neuvěřitelně zrale a rozumně: „Po úspěchu Titaniku bych byla úplný blázen, kdybych se to snažila něčím překonat. Jsem anglická holka, nikdy jsem nechtěla Anglii opustit a přesídlit do Hollywoodu. A i když jsem celkem dost ambiciózní, nejsem moc soutěživá. Takže po Titaniku jsem si potřebovala znovu připomenout, proč vlastně chci hrát ve filmech - protože mě hraní hrozně baví." A místo aby se snažila dál se zviditelňovat a natočit ještě něco většího a velkolepějšího, udělala pravý opak - začala hrát v opravdu malých a nezávislých filmech, což jí doposud vyneslo (mimo jiné) pět nominací na Oscara.

 

Během let se ovšem přece jen zviditelnila ještě něčím jiným než svým hereckým uměním. Přestože je specialistka na role romantických krásek a osudových žen, stala se z ní umanutá kritička hollywoodské posedlosti hubnutím. Sama měla za sebou od doby dospívání celou sérii diet, které její život rozškatulkovaly do „tlustých a „hubených" období; přesto se jí nikdy nepodařilo zapadnout do superštíhlého hollywoodského ideálu. Navzdory tomu dokázala ve filmech jako Příběh jedné ženy nebo Jako malé děti zahrát femmes fatales, které dokážou své partnery uhranout úplně jinými přednostmi, než je konfekční velikost 36.

 

Postupně se z ní stala přímo jakási vůdčí osobnost antihubnoucího hnutí: když jeden časopis před pár lety otiskl její fotky počítačově upravené, takže vypadala podstatně hubenější než ve skutečnosti, nahlas proti tomu vystoupila. Kate Winslet je prostě živý důkaz, že ani v Hollywoodu není hubenost podmínkou úspěchu. Pokud ovšem jinak jste krásná, chytrá, odvážná a skvělá herečka. A tyhle vlastnosti se žádnou dietou získat nedají.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

báro

(zgjo, 20. 2. 2015 16:38)

když se chceš něco dozvědět o titaniku tak běž na jinou stránku

Co máte proti titanicu

(kiki, 21. 6. 2013 22:13)

Co si myslíte (ti kteří nesnáší titanic)
tohle by jste líp nedokázaly to platí pro báru
já si zabulim a nestidim se za to
leo i kate se mi líbí a ta role jim náramě sedla když se vám to nelíbí tak proč vyhledáváte tyhle stránky

fuuj

(Bára, 1. 10. 2011 22:06)

Bože, co je toto za stránky!?! Tohle se mělo jmenovat FILMTITANIC a ne loď Titanic. Celé je to o třech hodinách smyšleného příběhu, kvo kvo kvo miluju Lea a tu skvělou písničku...
Webmiss neumí najít ani pár obyčejných fotek lodě, nějaké parametry k lodi a stále se tu kvoká o filmu. Nic horšího jsem snad na českých webovkách nenašla !! Všude halda gramatických chyb, fakt slepičí mozečky, co tohle čtou! A nejlepší - až si tohle webmiss přečte, tak to pěkně smaže, protože nesnese kritiku své neschopnosti.

TITANIC JE SUPER

(klára horáková, 28. 7. 2011 14:32)

TITANIK SE MI LÍBÍ.JE TO TEN NEJLEPŠÍ FILM KTERÝ JSEM VIDĚLA

titanic

(klára , 28. 7. 2011 14:30)

je to nádherný film.hrozně se mi líbi Kate Winslet a Leonardo DiCaprio.4asto se u něj rozbrečím

TITANIC

(Nikola Břečková, 13. 3. 2011 13:05)

je to moc krásný film někdy si ho dokážu
pouštět několikrát deně.

TITANIC

(Nikola Břečková, 13. 3. 2011 13:03)

miluji tento film

(ilonka158, 2. 6. 2010 14:27)

mám ráda tento film protože , vím že někteří lidé si nevážejí toho že můžou žít a radovat se

TITANIC

(PAJUSKA, 23. 3. 2010 18:42)

PRO WANDEMI TITANIC SE PÍŠE S MĚKÝM Í.

titanic

(wandeni, 27. 12. 2009 21:08)

film TYTANIC je opravdu nadhernej

Kate

(Aneta, 2. 8. 2009 18:31)

je to supa herečka!!!!

....

(verysek, 8. 3. 2009 17:49)

to jako chtej rict zhe bude TITANIC 2?

You are very great!!! :-)

(Niki, 1. 2. 2009 12:28)

you ARE THE BEST ACTER IN THE SPACE....AND YOU ARE MOST BEAUTIFULL....THIS IS A TRU....I LOVE YOUR FILMS....YOU CAN SINGING???I AM SMALL SINGER....I AM LIVE IN SLOVAKIA(EUROPE),SO I AM INCOGNIZANT ENGLISH LANGUAGE.....SO GOODBYE....MY NICK IN POKEC IS:::alissa444....bye,bye,Kate.... :-)

Super

(PetraMyslikovjanová, 5. 6. 2008 18:14)

JE TO SUPER!

mrkněte

(jáá, 11. 2. 2008 16:16)

www.winsletkate.estranky.cz